Kurumsal

2007 yılından beri kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Anka Kimya ve Kozmetik, Cosmetic Solutions markasıyla, kaliteli, güvenilir ve yenilikçi fason kozmetik ürünleri üretmektedir. ISO ve kalite belgeleriyle endüstride lider konumda olan şirketimiz, kozmetik ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak, markanızın gücünü artırmaktadır.

 

Yüksek kimya mühendisi Barış Ergin ve eşi finans ve pazarlama uzmanı Burcu Ergin tarafından kurulan Cosmetic Solutions, yüzlerce çeşit ürün üretebilme kabiliyetine sahiptir. Feromon parfüm, niş parfüm, versiyon parfüm, doğal yağlardan sabun üretimi, vitamin ve extrakt içerikli şeffaf saç ve cilt bakım sabunları, ortam kokuları, araç kokuları, bambu koku, roll on, spesifik içerikli cilt ve saç bakım ürünleri, doğal yağlardan vitamin ve extrakt kardan oluşan cilt ve saç bakım serumları gibi birbirinden farklı ürünlerle hizmetinizdeyiz.

 

Cosmetic Solutions, anahtar teslimi fason üretim hizmetleri sunarak, marka sahiplerinin ihtiyacı olan ürün ve marka seçiminden başlayarak, mesul müdür hizmeti, tüm ürün başvuru süreci, görsel tasarım ve sosyal medya danışmanlığı konusunda da eksiksiz hizmet vermektedir. İnternet mağazacılığı konusunda müşteri adaylarımız için düşük adetli fason üretim imkanıyla, işletmenizin büyümesine katkıda bulunuyoruz.

 

Güçlü, etkileyici ve güven duygusu yaratan kozmetik ürünlerle sektördeki yerinizi sağlamlaştırmak istiyorsanız, Cosmetic Solutions sizin için doğru adres! Yenilikçi üretim teknikleri, kaliteli ve ekonomik ürünlerle, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin arkasındayız. Siz de markanızın değerine değer katmak ve sektörde fark yaratmak istiyorsanız, Cosmetic Solutions ile çalışmaya başlayın ve başarınızı katlayın!

 

B.Ergin

Cosmetic Solutions: Vizyoner, Yenilikçi ve Güvenilir Kozmetik Üretiminin Adresi